קבוץ מצר-שרותי רכב

״מוסך מצר״ הוקם בראשיתו של קיבוץ מצר ב שנת 1953. עד שנת 1990 שרת רק את כליו הממונעים של הקבוץ. 
משנת 1992 עקב צבירת נסיון החל לשרת גם לקוחות חוץ.
בשנת 1999 עקב רעיון של נתינת מירב השרותים לרכב תחת אותו גג, הוקמה גם מחלקת פחחות וצבע.
בשנת 2008 בוצע שינוי ויעוץ ארגוני בעסק כדי להתחיל לתת שרותים בדומה למרכז שרות של יבואן רכב.
היום אנחנו פה.

העסק הינו בבעלות מלאה של קבוץ מצר. יובל ברא"ס, בן הקיבוץ מייסד המוסך, דחף להקמתו ולעיצובו כעסק במתכונתו הנוכחית.

יובל ברא״ס: "הצלחתי להדביק בחלומי את מרכז המשק בימים ההם, החלום היה להוכיח ללקוחות שניתן גם לתקן מכוניות טוב לא רק במוסכי יבואן, שניתן להיות קטנים והוגנים ומקצועיים. הידע נצבר כי היינו מתקנים מכוניות שלנו ולמדנו לעומק איך עובד המכלול כדי לא להחליף חלפים לשווא. ביחד מימשנו את החלום."

בחזון העסק אנו מצהירים: ״מספק ללקוחותיו פתרונות מקצועיים תוך מתן שרות איכותי באווירה כפרית ומשפחתית, במקביל לשמירה על מקצועיות הננו מכוונים לספק ללקוח פתרונות במחיר הוגן המתאים לצרכיו. הננו פועלים תוך מחויבות לשמירה על איכות הסביבה ולקיחת חלק בתרומה לקהילתנו. הננו מקפידים על יושר, אמינות ומקצועיות תוך שמירה על בטיחות כלי הרכב למען לקוחותינו ומניעת תאונות דרכים. לייצר חוות דעת חיובית לגבי אמינות ענף הרכב״

סיפור אחד מעניין...

לקוח הגיע לטיפול ב״קבוץ מצר שרותי רכב״ כמעט שנה לאחר שהחליף לרכבו מנוע.
כחודש לאחר הטיפול, חזר הרכב עם הלקוח הנחמד למוסכנו, על גרר!
הלקוח הנחמד סיפר שהתקשר למוסך שהחליף לרכבו את המנוע וסיפר לו שהאוטו שבק חיים. בעל המוסך פטר אותו באמירה: ״הרכב שבק כיוון שבמוסך שטיפל ברכבך, שמו שמן מנוע זול ולא מתאים למנוע״ הרגעתי את הלקוח הנחמד ואמרתי לו: אל תדאג, אנו נבדוק ותקבל אבחנה מה קרה לרכבך!
בבדיקה התברר, שהמנוע שבק חיים, לא בגלל שמן ולא בגלל המטפל, כי אם בגלל נזילת מיים ממשאבת המיים של המנוע, מה שגרם שלא יהיו מספיק מיים במנוע ולהתחממותו.

לא שמן לא מתאים ולא נעליים!

למה אני מספר לכם כל זאת?
אני, בחיי הקצרים, למדתי לא להוציא מסקנות מבלי לבדוק לעומק את הדברים!
נמאס לי מבעלי מקצוע שהתמחותם היא בפסילתם של הקולגות שלהם!
אני טוען שבעל מקצוע שאינו מכבד את הקולגות שלו, לא ידע לכבד גם את לקוחותיו!

בעוד עשר שנים רואה אני עסק עם שלד בריא, שעומד חזק על רגליו גם פיננסית וביחוד ברמת שביעות רצון לקוחותיו, בר סמכא מהבחינה המקצועית בתחומו ומוכר.

טיפים לתחזוקת רכב

אל תיכנסו למוסך שאינכם סומכים עליו, שלא נראה לכם מקצועי ואמין! אם בחרתם להיכנס למוסך, בין אם אתם מכירים ומוקירים אותו ובין אם נראה לכם אמין ומקצועי, תנו לו לעשות את עבודתו בשלווה, סימכו על מקצועיותו ותפסיקו לבודקו באינטרנט!

אני רואה את ענף המוסכים מתפתח לכיוון של יותר מקצועיות. מוסך שלא ישכיל, או שלא יוכל להתפתח ולהתמקצע, שלא יקבל הדרכה טכנית תמידית ויהיה בעל גישה לחומר טכני של היצרן - או שיסגר מיד או תוך זמן מסוים כי ילכו ויתמעטו יכולותיו לטפל ולתקן רכבים. זו היא התקווה שנותנת רשת מוסכים למוסך כשלי.   

אתם מוזמנים להנות מהנסיון והשירות שלנו.

 

צור קשר

קיבוץ מצר - שרותי רכב, ד.נ. חפר 3882000

פקס: 04-6386811