מוסך יונדאי

דרור אהרונוב 5,586

במשך שנים היו אלו מכוניות יפאניות אשר נחשבו למכוניות המצליחות ביותר בישראל מבחינת מכירות. אם בעבר זה היה סוזוקי, אחר כך זה היה מאזדה וטיוטה. כיום, כבר במשך תקופה ארוכה שאלו דווקא המכוניות הקוריאניות אשר נחשבות למצליחות ביותר מבחינת המכירות. דוגמא לכך היא יונדאי.

מכוניות יודנאי על שלל דגמיהן השונות הפכו להיות מאוד פופולאריות הן בקרב צעירים שזה עתה רכשו רכב ראשון, זוגות צעירים שמחפשים מכוניות בטוחה ואמינה, והן בקרב אנשים מבוססים שבוחרים לנהוג ברכבי יונדאי גדולים כמו I35. כל אותם נהגים אשר נוהגים ברכבי יונדאי, מעדיפים להשתמש, מן הסתם, בשירותיו של מוסך מורשה יונדאי.

כידוע ישנם שני סוגי מוסכים. מוסך יונדאי רגיל, אשר בין כל המכוניות שהוא מתעסק בהן, נמצאים גם דגמי יונדאי השונים. זה לא בהכרח אומר שום דבר טוב או רע על המוסך מעבר לעובדה שמדובר באנשי מקצוע שמטפלים גם בדגמים שונים של יונדאי.

הסוג השני של מוסכים, הוא הסוג של מוסך מורשה יונדאי. מדובר במוסך שקבל הרשאה מטעם חברת יונדאי לטפל בכלי רכב של החברה. לעיתים מדובר במוסך שמתעסק בעוד כלי רכב, אך גם כן תחת אישור של אותן חברות. אותם מוסכים עובדים גם עם חברות הביטוח אשר מבטחות את כלי הרכב של הנהגים. לרוב החברות דורשות מהנהגים לטפל אך ורק במוסך מורשה יונדאי ולא מוסך רגיל וכן את הטיפולים שהחברה עצמה מעניקה היא עושה במוסך מורשה. ההבדל בין מוסך מורשה יונדאי למוסך רגיל, זה בעצם העובדה שלא רק משרד התחבורה מעניק למוסך אישור לטפל בכלי רכב אלו אלא גם החברה והיא גם מעניקה אחריות על הרכב בתנאי שהוא מטופל במוסכים מסוג זה. חשוב להבהיר שלצד מוסך מורשה יונדאי ומוסך מורשה רגיל, יש מוסכים שכלל אין להם אישור לטפל בכלי רכב ומוטב לא להיכנס אליהם כלל.

יש לציין שכיום, מלבד מוסך יונדאי מורשה קיים גם מוסך מרכזי יונדאי, שזה מוסך יונדאי אזורי שהחברה עובדת איתו. לרוב גם חברות הרכב וגם חברות הביטוח מעדיפות לעבוד עם מוסכים אלו.

לסיום, אם בבעלותכם רכב יונדאי, אתם מוזמנים לפנות אל מוסך מורשה יונדאי אוטו פרו, אצלנו מטפלים בכל דגמי היונדאי אשר נמצאים על הכביש. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את השירות המקצועי של צוות המקום, אשר ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אנחנו נשמח לעזור לכם בכל בעיה ועניין.