חדש

רשת מוסכים פרטיים ליונדאי וקיה

אודי עציון 5,540

אחרי מספר שנים מחזיק קונצרן יונדאי וקיה בכ־25% ממכירות הרכב החדש בישראל, זה היה רק עניין של זמן שמישהו יזהה את הפוטנציאל של הטיפול במאות אלפי המכוניות של הקונצרן הקוריאני שנוסעות בישראל, רשת מוסכים פרטיים ליונדאי וקיה.

בשנה האחרונה החלה לפעול רשת מוסכים פרטית "אוטו פרו" אשר מתמחה בדגמי יונדאי וקיה והיא כבר מונה תשעה מוסכים ברחבי הארץ, כאשר הכוונה היא להרחיבם ל־20 מוסכים בשנה הקרובה. כרגע כוללת הרשת את המוסכים הבאים: טבריה מוטורס, קבוצת רובר גבע בקיבוץ גבע, מוסך אריאל יעקב באריאל, מוסך גיל מודיעין – שילת, מרכז שרות דלתא ראשון, מרכז שרות מוטי – נס ציונה, מרכז שרות העוגן – נתניה, מרכז שרות עין המפרץ ומוסך נוסף בקיבוץ מצר.

הרשת קמה על רקע רפורמת המוסכים המומחים של משרד התחבורה, אשר נועדה להקים מעמד ביניים של מוסכים פרטיים, אלו יצוידו בידע ובציוד דומים לאלה שיש למוסכי היבואן, תוך גביית מחירים נמוכים יותר מהנהגים. ב"אוטו פרו" משתמשים בחלפים מקוריים

ברשת גם מכשירים את צוותי המוסכים לטפל בדגמי הקונצרן הקוריאני בהדרכות ייעודיות ומפעילים פורטל אינטרנטי ייעודי, המאפשר להם להיוועץ אחד עם השני. "הפורטל מאפשר חיבור תמידי בין המוסכים למנהל טכני יכולת שליטה מרחוק על כל מוסך ברשת, המאפשר מתן פתרונות מהירים לנושאי דיאגנוסטיקה, בנוסף אין ניסוי ותהיה במוסכי הרשת, מחליפים רק את החלק הפגום! אומר דרור אהרונוב, מייסד הרשת.

ברשת מבטיחים לגבות מחירים נמוכים ב־20%.