בשורה לנהגים

רשת חדשה של מוסכי מומחים הושקה בישראל

עידו בראל 741

אם אתם בעלים של אחד מדגמי יונדאי או קיה, יש לנו חדשות טובות עבורכם. לאחרונה הושקה רשת חדשה אוטו פרו המעמידה לרשותכם מרכזי שרות המתמחים בכל הדגמים.

מדובר ברשת מוסכים בפריסה ארצית שעובדיה הוכשרו מבחינה מקצועית על ידי רשת אוטו פרו.

"זאת בשורה של ממש לנהגי ישראל", מסביר מייסד הרשת דרור אהרונוב "לראשונה בישראל קמה רשת ארצית המעמידה לרשות לקוחותיה יועצי שירות עם היכרות מעמיקה, ניסיון עשיר, ושקיבלו הסמכה וליווי מקצועי".
כידוע, לפני מספר שנים הוחלט במשרד בתחבורה על רפורמת המוסכים המומחים, היום הגיעה הבשורה המשמחת בענף הרכב, עם יציאתה לדרך של רשת בפריסה ארצית, אשר תעניק לנהגי ישראל טיפול איכותי ובמחיר נמוך משמעותית. מלבד המחיר האטרקטיבי, אחד היתרונות הבולטים של אוטו פרו, הוא בכך שכל חלקי החילוף המסופקים על ידי מרכזי השרות ללקוחותיהם הנם חלקי חילוף מקוריים (Genuine Parts). וזה לא הכול, "מוסיף אהרונוב" מרכזי השרות ברשת קשורים " האחד לשני דרך פורטל אינטרנטי ייעודי, דבר אשר במסגרתו יכולים הם להיוועץ אחד עם השני.
הפורטל מאפשר חיבור תמידי בין המוסכים למנהל טכני מהמטה הראשי של הרשת, האמון על ליווי, דיאגנוסטיקה של התקלה ומתן פתרונות אונליין.
עוד ציינו ברשת כי בשונה ממוסכים חופשיים, במוסכי אוטו פרו אין מצב של ניסוי ותהיה, "לא מחליפים חלקים עד שמגיעים לבעיה האמתית, אלא מגיעים לבעיה ומחליפים את החלק הלקוי בלבד.
בנוסף, אין המתנה למומחה שיגיע בעוד שבוע או יותר, הפתרון הוא מידי דרך שליטה מרחוק", לפי דברי אהרונוב: "כל מרכזי השירות ברשת נבחרו בקפידה והם בעלי ניסיון עתיר שנים ומקצוענות ללא פשרות בשילוב של רמת שירות גבוהה לקוחות. הרשת היא הדבק הטבעי המחבר בין מרכזי שירות החולקים חזון עסקי דומה, ידע מקצועי וניסיון". הצוותים בסניפי אוטו פרו, כאמור, עוברים הדרכות והשתלמויות תקופתיות בכדי לשמר ולשפר את רמת הידע בכל התחומים.
חמשת הסניפים הראשונים של אוטו פרו פרוסים במספר מוקדים ברחבי הארץ: באר שבע, קיבוץ גבע, קיבוץ שפיים, אריאל, קיבוץ מצר, כאשר לדברי היזם אהרונוב המטרה בתוך שנה להרחיב את נפח הפעילות לסניפים נוספים. "אנחנו קוראים למוסכים נוספים להצטרף למהפכה", מסכם.