ברקסים לרכב

דרור אהרונוב 5,527

אחד מהגורמים הבולטים לתאונות דרכים הוא היעדר תקינותם של ברקסים לרכב, במילים אחרות, לא מעט תאונות נגרמות כתוצאה מכך שנהגים לא מצליחים לבלום בזמן או להשתמש בצורה נכונה בבלמים לרכב, מה שמוביל הרבה פעמים לכך שהרכב ממשיך לנסוע למרות שהוא אמור לעצור שכן יש סכנה מולו או שהוא עלול לפגוע בהולך רגל או ברכב שעומד מולו.

הטיפול בברקסים לרכב הוא שגרתי ונעשה במסגרת כל טיפול תקופתי. במסגרת הטיפול נבדקים ברקסים לרכב באופן מעשיי וכן נבדקים החלפים השונים שלו, זאת על מנת לנסות ולאתר בעיות, אשר ייתכן מאוד שבמבחן השגרתי לא באים לידי ביטוי ואינם בולטים אך ייתכן מאוד שיש בהם בעיה קטנה שבעתיד ישפיעו על התפקוד שלהם.

כך למשל, ייתכן ותתגלה בעיה גדולה שתדרוש החלפת ברקסים קדמיים, זאת בהנחה והם לא חזקים מספיק, גמישים, ומאפשרים תנועה נוחה ורחבה של הרגל. במקרים אחרים ייתכן ויהיה צורך לבצע החלפה של הדיסקים בברקסים או החלפת הרפידות של הדיסקים. כמו כן נבדק האם יש צורך להחליף שמנים בבלמים לרכב על מנת שיעבדו בצורה חלקה ויהיה ניתן למשוך את הרגל עד לסוף ללא מעצור.

כל בדיקה וטיפול במקרה של ברקסים לרכב, חייב להתבצע במקום מקצועי, מורשה, אשר מקובל על יצרן הרכב. רק כך נוכל ליהנות מאפשרות לעבוד עם בלמים לרכב ברמה גבוהה וכן נוכל לקבל אחריות עליהם. במקרה ויש צורך לבצע החלפה של ברקסים לרכב חדשים יותר, הרי שעלינו לוודא שהחלפים החדשים הם מקוריים ומתאימים לדגם של הרכב, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו באותו מצב כפי שהיינו קודם לכן.

מה שברור הוא, שבדיקת ברקסים לרכב חייבת להתבצע בכל הליך טיפול שהרכב עובר, וכן על ידנו, אם אנחנו מזהים קטנה, אנחנו חייבים ליידע את המוסך בו אנחנו מטפלים ברכב, ולהביא אותו בהקדם לטיפול, כל יום שאנחנו ממשיכים לנהוג ברכב במצב שכזה, מסכן אותנו, את הנוסעים שאיתנו וכמובן הולכי רגל ונהגים אחרים. מן הסתם אנחנו גם פוגעים באיכות הרכב.

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אל המוסכים של רשת אוטו פרו, אצלנו תוכלו ליהנות מבדיקת ברקסים לרכב וכן החלפת ברקסים במידת הצורך. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אנחנו מעוניינים שתנהגו בכלי רכב בטוח, לכן אנחנו עובדים רק עם חברות חלקי רכב מובילות ואמינות, כך תוכלו לשמור על ביטחונכם וביטחון הנוסעים שאיתכם.